Majstrovstvá kraja seniori - MKK Slovan Galanta

Majstrovstvá kraja seniori

Napísal: Jozef Butko pred štyrmi rokmi v kategórii: Turnaje. Pripojených: 0 komentárov.

4.januára 2020

„Najskúsenejší“ kolkári v kategóriách seniorov U50 a U60 bojovali o titul „Majster Trnavského kraja“ hneď po novom roku, v sobotu 4.januára v Piešťanoch.
Novým majstrom kraja sa v kategórii U50 stal Ivan Mlynek (575) z Hlohovca, ktorý dosiahol najlepší výkon zo všetkých kolkárov.
V kategórii U60 sa stal novým majstrom kraja Viliam Mikulík z Modranky keď zvíťazil výkonom 558 zvalených kolkov.
Z galantských kolkárov najvyššie skončil v kategórii U60 Jozef Butko, ktorému za výkon 541 zvalených kolkov patrí 4.miesto.
Na Novoročnom turnaji v Rakoviciach sa predstavilo ďalšie štvorčlenné družstvo
z Galanty v zložení Benkovský, Vlahi, Kosár a P.Horník.

Majstrovstvá Trnavského kraja v kategóriách SENIORI U50 a U60

Piešťany 4.januára 2020

Sériu majstrovstiev trnavského kraja, ktoré sa budú konať v priebehu prvých troch mesiacov roka 2020 zahájili v Piešťanoch seniori.

Na majstrovstvách sa predstavilo celkom 23 kolkárov zo siedmich oddielov kraja – Modranky, Hlohovca, Rakovíc, Zlatých Klasov, Piešťan, Sládkovičova a Galanty.

Z tohto počtu súťažilo 6 v kategórii U50 a 17 v kategórii U60.

Víťazom v kategórii U50 sa stal Ivan Mlynek z Hlohovca (575), ktorý hneď v úvodnej štvorici nastavil latku tak vysoko, že ju už do konca nikto neprekonal.

Na druhom mieste skončil František Milan z Rakovíc (544) a tretir miesto za výkon 539 zvalených kolkov pripadlo Milanovi Jankovičovi z Modranky.

V najstaršej kategórii bola väčšia konkurencia a v nej si najlepšie poradil Viliam Mikulík z Modranky. Na titul majster kraja mu stačil výkon 558 zvalených kolkov. Iba o dva kolky za ním zaostal Jozef Bereš (556) z Hlohovca. Tretie miesto si vybojoval Anton Pažitný (548) z Hlohovca.

viliam-mikulik

Majster Trnavského kraja v kategórii U60 Viliam Mikulík

Všetci štyria kolkári MKK Slovan Galanta súťažili v kategórii U60.

Najlepšie sa darilo Jozefovi Butkovi (541), ktorý obsadil 4.miesto.

Umiestnenie ďalších galantských kolkárov:

10. Karol Kaigl      527

11. Jozef Pavlišin  518

12. Ernest Gubran 518

jozko-pavlisin-v-akcii

Jozef Pavlišin v akcii.

O postupujúcich na Majstrovstvá Slovenska sa rozhodne neskôr, na základe postupového kľúča.

Podrobné výsledky Majstrovstiev Trnavského kraja seniorov 2020 nájdete TU

Novoročný turnaj RAKOVICE 2020

Rakovice 4.januára 2020

Ďalšou štvoricou galantských kolkárov na Novoročnom turnaji v Rakoviciach boli pod hlavičkou Galanta B: Jozef Benkovský, Tomáš Vlahi, Oto Kosár a Peter Horník.

81520840-2926248864066391-7592306846979850240-o

Galanta B na turnaji v Rakoviciach, zľava stoja Benkovský a Kosár, sedia Vlahi a P.Horník

Po hracom dni 4.1.2020 je medzi jednotlivcami doteraz najlepší Boris Šintál (657) a v kategórii družstiev vedie Red Bulls (Tomka, Vadovič, Kozák, Ivančík – 2443).