Bánovce n/B – Galanta B 7:1 - MKK Slovan Galanta

Bánovce n/B – Galanta B 7:1

Napísal: Dodo Butko pred ôsmimi mesiacmi v kategórii: Postrehy zo zápasov. Pripojených: 0 komentárov.

24.september 2023

Galantské Áčko si zápas s Hlohovcom predohralo a tak sme počas víkendu v zápasoch o body videli iba Béčko, Céčko a dorastencov MKK Slovan Galanta.
Kolkári Galanty B v Bánovciach n/B prehrali 1:7.
Galanta C na domácej kolkárni nestačila na Hlohovec B a prehrala 1:5.
Ani dorastenci Galanty A nedokázali na domácej kolkárni bodovať. Podľahli ambicióznemu tímu Starej Turej 0:2.
Béčko dorastu má svoj zápas s Interom Bratislava odložený.

BKK Bánovce n/Bebravou – MKK Slovan Galanta B  3090:2888  (7:1)

23.september 2023, kolkáreň Bánovce n/B, 3.kolo 2.KL západ

Kolkári Galanty B ani v sobotu nenašli recept na dráhy v Bánovciach a vrátili sa domov bez bodov, po prehre 1:7.

Pavel Bročko (540) dokázal urobiť náskok 70 kolkov nad Rastislavom Schillerom (470) aj napriek tomu, že Schiller bol v jednom sete lepší.

Podobne aj Jaroslav Černjoš (512) zdolal Jána Ašvániho (478) a domáci viedli 2:0, rozdielom 104 kolkov.

V druhej tretine zápasu na prvý bod pre Galantu siahal najlepší hráš Galanty B, Tibor Rózsár (510).

Aj keď mal rovnaký výkon, ako domáci Michal Papšo (510), po veľkej dráme až do konca súboja, na sety prehral 1:3.

V dueli Karola Vojtáša (544) proti Ferdinandovi Sedlákovi (430) domáci opäť výrazne zvýšili svoj náskok.

Vojtáš, nová posila Bánoviec, ktorý prišiel z Trenčína mal najlepší výkon zápasu.

V závere domáci už tak nedominovali a kolkári Galanty získali aspoň čestný bod.

Dalibor Adamkovič (491), ako jediný domáci hráč nestačil na súpera a prehral s Petrom Horníkom (509).

Veľmi blízko k bodu mal aj posledný hráč Galanty Marián Kubalec (491), ktorý v mimoriadne vyrovnanom dueli prehral s Jaroslavom Podolákom (493) iba o dva koly.

Bánovce nad Bebravou vyhrali nad Galantou B 7:1, rozdielom 202 kolkov.

MKK Slovan Galanta C – KKZ Hlohovec B  1799:1914  (1:5)

23.september 2023, kolkáreň Galanta, 2.kolo 3.KL TT a NR kraja

Kolkári galantského Céčka na domácej kolkárni podľahli družstvu Hlohovca B 1:5.

V družstve domácich nastúpil po dlhšej prestávke Samuel Dvorščák a hráčske skúsenosti v družstve dospelých zbierali aj dve dorastenky Galanty, Barbora Škodáková a Laura Machová.

Najlepším hráčom domácich bol Ferdinand Mikuš (516), ktorý pre domácich získal jediný bod.

Z družstva Hlohovca sa najviac darilo Jane Mlynekovej (517).

Výkony hráčov:

Galanta C: Samuel Dvorščák 426, Ferdinand Mikuš 516, Barbora Škodáková/od 61.h.Lura Machová 384, Ernest Gubran 473

Hlohovec B: Jana Mlyneková 515, Vladimír Gregor 452, Iveta Ághová 461, Attila Horváth 484

MKK Slovan Galanta A – MKK Stará Turá  1484:1607  (0:2)

24.septembra 2023, kolkáreň Galanta, 3.kolo DL západ

Dorastenci Galanty A po prvých dvoch úspešných kolách, bez straty bodu, privítali na svojej kolkárni ambicióznych dorastencov Starej Turej.

V prvej polovici zápasu ešte galantskí dorastenci viedli.

Viktor Magyarics (487) podal lepší výkon ako dvojica Lukáš Bies/od 61.h.Marek Redaj (444).

Aj Konrád Kosár (497) bol lepší, ako dvojica jeho súperov, Sebastián Ondruška/od 61.h.Nina Gordíková (476).

Druhá polovica zápasu už ale patrila jednoznačne hosťom.

Výkon domácej Kataríny Beskidovej (500) bol síce z domácich dorastencov najlepší, ale nestačil na Martina Bičiana (548).

Veronika Beskidová (475) sa tiež musela skloniť pred výkonom Anety Sivákovej (583), ktorá najlepším výkonom zápasu dovŕšila víťazstvo Starej Turej.