Galantský pohár - MKK Slovan Galanta

Galantský pohár

Napísal: Alena Beskidová pred piatimi rokmi v kategórii: Turnaje. Pripojených: 0 komentárov.

poharr

Dňa 22.06.2019 Galantská kolkáreň privítala žiačky a žiakov v kategórii U-12 a U-14 na druhom ročníku „Galantského pohára“. Pozvanie prijali tri kluby. V kategórií U-12 žiačok sa na prvom mieste umiestnila Veronika Beskidová MKK Galanta, na druhom mieste Ela Mazsárová MKK Galanta, na treťom mieste Noemi Guiilaume  KK Zentiva Hlohovec.

pohar

V kategórii U-14 žiačok sa na prvom mieste umiestnila Katarína Beskidová MKK Galanta, na druhom mieste Adela Jančičeková KK Zentiva Hlohovec, na treťom mieste Sára Harnádková KK Zentiva Hlohovec.

pohar2

V kategórii U-12 žiaci sa na prvom mieste umiestnil Konrád Kosár MKK Galanta, na druhom mieste Milan Jankovič  Modranka, na treťom mieste Arnold Kočík MKK Galanta.

pohar1

V kategórii U-14 žiaci sa na prvom mieste umiestnil Adam Kavoň z ŠK Modranka, na druhom mieste Ondrej Šesták ŠK Modranka, na treťom mieste Sebastián Ašváni MKK Galanta.

pohar3

Počas turnaja panovala skvelá atmosféra. Všetkým víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník.

Touto cestou vyslovujeme veľké ĎAKUJEME organizátorovi turnajov, trpezlivému trénerovi  mládeže a skvelému človeku v jednej osobe JANKOVI AŠVÁNIMU