Mestský kolkársky klub Slovan Galanta deťom - MKK Slovan Galanta

Mestský kolkársky klub Slovan Galanta deťom

Napísal: Karol Kaigl pred šiestimi rokmi v kategórii: Turnaje. Pripojených: 0 komentárov.

DSC_0038

MKK Slovan Galanta pravidelne každý rok organizuje nábor mladých kolkárov pre mládežnícke družstvo oddielu. Tento rok sa vedenie klubu rozhodlo trochu zmeniť systém náboru a spraviť ho formou turnaja škôl v Galante a okolí. Termín sa stanovil na deň detí t.j. v piatok 1.6.2018, ako darček deťom.Následne na druhý deň 2.6.2018 nadviazal turnaj U 12 a U 14 registrovaných hráčov kolkárskych družstiev Trnavského kraja.

Turnaj splnil svoj účel len čiastočne, pretože z oslovených škôl v Galante a okolí, ktorých bolo sedem sa na turnaj neregistrovanej mládeže prihlásili len tri školy, ostatné neprejavili záujem. Napriek tomu deti, ktoré prišli objavili šport, ktorý nie je bežne prístupný, a pevne veríme, že sa nakoniec nájde niekoľko adeptov, ktorí sa vrátia. Pozvanie prijali ZŠ SNP Galanta, ZŠ Štefánikova a Gymnázium Janka Matúšku Galanta.

DSC_0206 DSC_0205

VÝSLEDKY NEBOLI HLAVNÉ ALE → TU

Z klubov trnavského kraja sa zúčastnili Zentiva Hlohovec, ŠK Modranka a MKK Slovan Galanta.

DSC_0002 DSC_0011 DSC_0030

 

       DSC_0033 DSC_0034

DSC_0038


Všetci účastníci oboch turnajov dostali od usporiadateľov rôzne pamätné predmety, aby si spomenuli na deň detí, ktorý strávili pri netradičnej aktivite a tí, ktorí dosiahli najlepšie výkony a umiestnili sa prvom, druhom alebo treťom mieste obdržali diplomy, medaile aj poháre. Najmä u drobizgu do 12 rokov vyvolali poháre nesmiernu radosť (ktorú mali aj oganizátori, ktorých snaha snáď padla na úrodnú pôdu.

VÝSLEDKY NEBOLI HLAVNÉ ALE → TU

Komentáre

Zatiaľ nebol pripojený žiadny komentár. Buďte prvý!

Pripojte váš komentár!

Môžete používat Texy! syntaxi.

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.