MKK Galanta : Hlohovec 6 : 2 - MKK Slovan Galanta

MKK Galanta : Hlohovec 6 : 2

Napísal: Jozef Jeriga pred šiestimi rokmi v kategórii: Postrehy zo zápasov. Pripojených: 0 komentárov.

MKK Galanta : Hlohovec            6 : 2   3244 : 3063 záhody:     27 : 47

 

            V treťom stretnutí sme hrali doma s nevyspytateľným Hlohovcom. Musel som aj teraz premýšľať o správnej zostave, nakoľko opäť neboli všetci hráči k dispozícii.

V prvej dvojici hrali Jeriga s Večeríkovou s úmyslom získať minimálne jeden bod. Večeríková dostala za súpera ostrieľaného súpera A. Pažitného. Dostala úlohu čo najviac potrápiť súpera, čo sa jej aj napriek tomu, že nezískala bod aj podarilo. Dokonca mala na poslednej dráhe super výkon 156 a v konečnom výsledku o 10 kolov viac ako súper! Katke sa podarilo to, čo sme od nej čakali. Večeríková zhodila krásnych 558 zvalených kolov a mala len 3 záhody. Jerigovi sa od prvej dráhe darilo, získal tri dráhy na svoju stranu a dosiahol najlepší výkon z galantských borcov 567 a 4 záhody!. Výborný začiatok, 1 : 1 a plus 64 kolov!

                V druhej dvojici hral Gubran s Madarásom. Do druhej dvojici boli nasadení silní hráči, s úmyslom získať potrebné body, aby finišmani neboli pod veľkým stresom. Gubran prvé dve dráhy vyhral v pohode, ale asi pod dojmom vedenia v ostatných dvoch dráhach poľavil. Dosiahol výkon 519 vyhral bod a mal len 3 záhody. Madarás začal famózne po prvých dvoch dráhach zvalil 290 kolov a dal súperovi jasne najavo, že si ide po bod. Tretia dráha mu nevyšla, ale aj tak celkový výsledok 549 a zisk bodu bol dobrý. Mal 5 záhodov. Stav po druhej dvojici bol 3 : 1 v náš prospech a plus 149 zvalených kolov. Pomaly sa to začalo rysovať do tej polohy, ktorú sme očakávali.

                Do záveru nastupovali Kaigl a Horník. Úlohou tejto dvojice bolo získať body a dokončiť dobre rozbehnutý zápas. Kaigl na tréningu potvrdil dobrú formu, atakoval hranicu 600 zvalených kolov a hra sa mu darila. Ale dnes na dráhach bol nekoncentrovaný, robil chyby a hlavne necítil dráhu tak, ako by mal. Vzchopil sa až na poslednej dráhe. Prehral zo súperom bod, zvalil len 491 kolov a mal najviac záhodov 10, čo svedčilo o nekoncentrovanosti hráča na stretnutie. Horníkovi ako finišmanovi sa celkom darí, v tomto stretnutí potvrdil dobrú formu a výborným výkonom 560 získal bod. Mal len 2 záhody, čo svedčí o jeho zvýšenej sebadôvere.

                Ak by som mal zhodnotiť toto stretnutie, tak ako sme sa obávali súpera pred zápasom, tak sme boli prekvapení ako ľahko sme sa dopracovali k prvému víťazstvu v jesennej časti. Všetci hráči sa snažili o čo najlepšie výkony a preto na najbližší zápas v sobotu do Rakovíc ideme s nádejou, že forma nám vydrží čo najdlhšie.

Komentáre

Zatiaľ nebol pripojený žiadny komentár. Buďte prvý!

Pripojte váš komentár!

Môžete používat Texy! syntaxi.

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.