MKK Galanta : Sládkovičovo 4 : 4 3178 : 3155 záhody: 35 : 41 - MKK Slovan Galanta

MKK Galanta : Sládkovičovo 4 : 4 3178 : 3155 záhody: 35 : 41

Napísal: Jozef Jeriga pred šiestimi rokmi v kategórii: Postrehy zo zápasov. Pripojených: 0 komentárov.

MKK Galanta : Sládkovičovo 4 : 4 3178 : 3155 záhody: 35 : 41
Po štyroch rokoch sme sa stretli v derby zápase zo Sládkovičovom. Nečakal som ľahký zápas, čo sa v priebehu zápasu aj potvrdilo.

V prvej dvojici hral Madarás s Večeríkovou s cieľom rozohrať hru a získať náskok. Proti sa ale postavil Miro Halasy, ktorý nedal žiadnu šancu svojim dobrým výkonom Madarásovi na dobrý výsledok. Madarásov výkon bol nevyrovnaný, nebol v pohode a 10 záhodov je znak, že mu to dnes nešlo. Večeríková hrala svoju hru dobre, získala bod. Aj počet záhodov bol vcelku prijateľný. Po prvej dvojici bol stav 1 : 1 a plus 20 kolov.
V druhej dvojici hrali Gubran a Kaigl K. Gubran stupňoval svoj výkon od prvej dráhy a právom sa stal lídrom v dnešnom zápase! Zvalil jeho obligátnych 555 kolov, získal bod a mal len tri záhody. Naproti tomu Kaigl K. sa v stretnutí trápil a dal šancu súperovi stupňovať svoj výkon až k číslu 552 zvalených kolov! Kaiglova hra bola podobne ako Madarásová nevyrovnaná, veľké množstvo stredov a nepohoda na dráhach mu zabránila, aby súperovi znepríjemnil jeho hru. Stav po druhej dvojici bol znovu nerozhodný 2 : 2 a mali sme k dobru 41 kolov. Počítal som z lepším výsledkom.......
Ako finišmanov som postavil Horníka spolu s Butkom. Horník v prvých dráhach pôsobil nekoncentrovane, hra sa mu nedarila a aj 5 záhodov v prvej šesťdesiatke svedčí o jeho nekoncentrovanosti. Druhá šesťdesiatka sa mu ale parádne vydarila a v nej zvalil 290 kolov. Strata z prvých dvoch dráhach v počte kolov sa zmazala a v hre dosiahol lepší výkon ako súper o 7 kolov. V súčte bodov za jednotlivé dráhy ale prehral 1 : 3 a bod, s ktorým sme počítali bol preč. Butkovi sa stretnutie nevydarilo, tri dráhy zahral slabšie, len v jednej podal dobrý výkon, čo súper využil a jeho výkon 529 mu stačil na víťazstvo, ktoré znamenalo, že sme opäť doma nedokázali vyhrať. Butko mal 4 záhody, čo nie je u neho zvykom.....
Pri zhodnotení stretnutia musím konštatovať nevyrovnanosť našich hráčov. To, že štyria hráči nedokázali nahrať 530 kolov a viac je dôsledok, že sme znovu stratili doma bod zo súperom, ktorému sa podobne hra nedarila. Veď čísla zvalených kolov tak našich i súperov naznačujú, prečo sa pohybujeme v dolnej časti tabuľky.
Máme možnosť v tréningu sa pripraviť na ďalšieho súpera. V sobotu 20.10. 2018 ideme do S. Turej, kde sa pokúsime podať zlepšené výkony, aj keď vieme, že Turanci sú doma veľmi silným súperom.

Komentáre

Zatiaľ nebol pripojený žiadny komentár. Buďte prvý!

Pripojte váš komentár!

Môžete používat Texy! syntaxi.

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.