Pobedim : MKK Galanta - MKK Slovan Galanta

Pobedim : MKK Galanta

Napísal: Jozef Jeriga pred piatimi rokmi v kategórii: . Pripojených: 0 komentárov.

Pobedim : MKK Galanta              8 : 0   3383 : 3192 záhody:      18 : 35

           

Zápas v Pobedime sa skončil pre nás zaslúženou vysokou prehrou. Podali sme matný, nevýrazný výkon. Uspokojili ma len výkony Gubrana, Večeríkovej a Jerigu, ostatní zahrali slabšie.

Do prvej dvojici som nominoval Gubrana spolu s Horníkom. Chcel som sa presvedčiť, či Horníkovi sa bude lepšie dariť na poste vpredu. Gubran začal slabšou prvou tridsiatkou, 120 je málo. Ale postupne svoj výkon zlepšoval a dosiahol svoj optimálny výkon výkonom 550 zvalených kolov. Gubran je opora svojimi vyrovnanými výkonmi. Mal 5 záhodov a to zbytočných, bez nich by bol jeho výkon ešte lepší. Musím konštatovať i to, že jeho súper sa právom stal najlepším mužom na zápase výborným výkonom 597 zvalených kolov. Horníkovi sa ušiel súper, ktorý figuruje na čelných miestach tabuľky výkonov. Horník nebyť zbytočných záhodov mal v závere šancu svojho súpera poraziť. Podal zlepšený výkon, ale musí popracovať na tom, aby sa dostal do takej formy, v akej hral v jesennej časti. Po prvej dvojici sme prehrávali 2 : 0 a strácali 60 kolov.

 V druhej dvojici hral Jeriga s Večeríkovou. Obaja sme mali silných súperov, dokonca Miklovič v spomínanej tabuľke výkonov sa pohybuje v prvej päťke. Katka na dvoch dráhach mala slabšie výkony, čo súper využil a porazil ju o 21 kolov. Môj súboj s kamarátom Miklovičom som ani neregistroval, tak som sa snažil koncentrovať len na svoju hru. Na prvej dráhe sa mi podarilo zvaliť 150 kolov, ale súperovi sa podarilo zvaliť 159 kolov. Už z toho bolo vidno na akej úrovni sú hráči Pobedima. Celkove sa divákom asi páčilo naše súperenie, dokonca som na poslednej dráhe mal šancu súpera aj poraziť. No podaril sa mi na konci hry bicykel a Miklovič zvládol ťažkú pozíciu a záverečným hodom zvrátil výsledok na svoju stranu. No smola......Po druhej dvojici to už bolo 4 : 0 a prehrávali sme o 87 kolov.

V závere nastúpil Madarás s Butkom. Butko mal opäť zdravotné problémy s chrípkou, čo poznačilo jeho výkon. Madarás ale veľmi sklamal, na prvej dráhe zvalil slabých 100 kolov a vystriedal ho Kaigl K. Ani Kaiglovi zápas nevyšiel a obaja podali slabý výkon. Súper ich porazil o 102 kolov! Butko prehral o 2 koly a taktiež mal šancu získať na súpera bod.

Ak by som to zhrnul, tak výsledok 8 : 0 je jasný a rozdiel v koloch sa zastavil na čísle mínus 191…ale Horníkova možnosť získať bod, Jerigova šanca na bod spolu s Butkom a tým pádom by výsledok mohol byť prijateľnejší! Ale forma je niekde v nedohľadne, čo sa odzrkadľuje na posledných prehrách. Hra je neurovnaná, množstvo záhodov. Musíme sa zmobilizovať na posledné štyri zápasy a dohrať sezónu v lepšej fazóne. V piatok príde k nám nepríjemný súper z Uhrovca, tak sa pokúsime ho zdolať.

Komentáre

Zatiaľ nebol pripojený žiadny komentár. Buďte prvý!

Pripojte váš komentár!

Môžete používat Texy! syntaxi.

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.