Posledné tri zápasy Béčka - MKK Slovan Galanta

Posledné tri zápasy Béčka

Napísal: ADMIN pred šiestimi rokmi v kategórii: Postrehy zo zápasov. Pripojených: 0 komentárov.

Galanta  B – Priatelia

9.12.2017

Náš posledný zápas roku 2017 nedopadol tak ako sme očakávali. Napriek tomu, že sa súperovi  bohvieako  nedarilo, my sme tento fakt vôbec nevyužili. Kika (479) sklamala na celej čiare – beriem to ako svoju vinu, že som sa nechal ukecať , aby nastúpila v prvej dvojici. Jednak Kika nedá tým tréningom a k tomu nastúpila po nočnej smene. Tak vyzeral aj jej výsledok. Aby som nepísal iba o Kike, tak Janko (480) tiež neurobil dieru do sveta. Podľa mňa mal aj na lepší výsledok.

V druhej dvojici som nastúpil ja (506) a Ernest (487).  Napriek tomu, že som získal bod, výsledok bol mizerný – 17 záhodov hovorí za všetko. Ernest by zahral celkom dobre, keby si nepripúšťal, že na dvojke dráhe nevie hrať. Je to jeho slabina, lebo inak patrí k lepším hráčom.

Tretia dvojica, Laco (544) a Ferdo (503), nepatrne zmiernili prehru. Lacov dobrý výkon korunovaný naším druhým bodom. Ferdo sa snažil no napriek tomu ho súper zdolal.

Zápas sme prehrali v pomere 2 : 6 počtom padnutých kolov  Galanta „B“   2999 –  Priatelia  3071 a 2 body si odniesli  hostia.

 

Viktória Bratislava – Galanta „B“

11.1.2018

Na tento zápas som urobil zostavu od ktorej som si sľuboval, že prinesie domov vzácne body.

Prvá dvojica Katka Večeríková (536) a Ernest Száz (561) začali sľubne. Iba Katka mohla trochu pridať pri nasadení v rozhodujúcich chvíľach. V treťom i štvrtom sete chýbalo ozaj málo na to, aby tieto sety vyhrala a tým aj získala pre nás vzácny bod. No čo už. 12 Katkiných záhodov pomohlo ale iba súperovi, ktorý v tomto súboji získal bod. Ernest na dráhach exceloval až na tú poslednú.

V druhej dvojici hráli Jožko Benkovský (506) a Janko Ašváni (490). Očakával som od nich, že prispejú každý jedným bodom, no moje očakávanie sa nenaplnilo. Hlavne Janko so svojími  13 záhodmi mohol podať o dosť  lepší výkon. Jednoznačne mali obaja na to aby súpera zdolali.

V tretej dvojici nastúpili Nandy Mikuš (512) a Ferdo Sedlák (472). Nandy mal proti sebe silného hráča – tam som bodík neočakával. No Ferdo sklamal. Napriek tomu, že mal proti sebe priemerného hráča, nedokázal tento fakt využiť.

Zápas sme prehrali v pomere 7 : 1 počtom padnutých kolov Viktória Bratislava  3163 –  Galanta „B“   3077 a 2 body si nechali domáci.

Galanta „B“ – Slávia Nitra

19.1.2018

Náš zápas s Nitrou bol ďalší nepodarený v šnúre prehier.

Ako prví  nastúpili Jožko Benkovský (509) a Ernest Száz (492). Napriek priemernému výkonu súpera na naších dráhach, nedokázali  tak Jožko  ako aj Ernest tento fakt využiť.

V druhej dvojici nastúpili Janko Ašváni (511) a ja (488).  Priemerná hra Janka nestačila na prekonanie súpera. Môj výkon bol zo všetkých našich najslabší. Napriek tomu paradoxne iba mne pripadol jediný bodík, ktorý sme získali.

V poslednej dvojici nastúpili  Ferdo Sedlák (490) a Jirko Kaigl (500). Taktiež napriek nevýrazným výsledkom súpera sa chlapci nedokázali presadiť.

Ako pomaly v každom zápase tak aj v tomto sme mali neskutočne veľa záhodov. Zrejme to svedčí o nedostatočnej sústredenosti a taktiež o nedostatočnom tréningu.

Zápas sme prehrali v pomere 1 : 7 počtom padnutých kolov  Galanta „B“   2990 – Slávia Nitra  3101 a 2 body si odniesli  hostia.

Jozef Pavlišin

Komentáre

Zatiaľ nebol pripojený žiadny komentár. Buďte prvý!

Pripojte váš komentár!

Môžete používat Texy! syntaxi.

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.