Galantské trhy 2018 - MKK Slovan Galanta

Galantské trhy 2018

Napísal: Karol Kaigl pred šiestimi rokmi v kategórii: Turnaje. Pripojených: 0 komentárov.

Kolkáreň v Galante bola v dňoch 10. a 11.augusta 2018 svedkom v poradí už 27. spoločného stretnutia Galanty a priateľov z Jeseníka. Zároveň sa dňa 11.8.2018 konal kolkársky turnaj – 5.ročník memoriálu Jožka Pivka.

dsc-0103

Obľúbeného medzinárodného podujatia sa zúčastnilo 48 kolkárov a kolkárok z Českej republiky, Maďarska a Slovenskej republiky a majsterka sveta z Chorvátska,  ktorá bola členkou družstva žien Galanty..

Turnaj bol súčasťou akcií Galantských trhov. Organizátorom sa darí udržať podujatie na vysokej úrovni. Hlavnou devízou turnaja je mimoriadne dobrá atmosféra, ktorá trvá počas celého turnaja, príjemné prostredie a pekné ceny pre víťazov.
Odmenou pre organizátorov za to je už tradične dobrý pocit účastníkov a udržiavanie priateľských vzťahov.

dsc-0110

Kolkársky turnaj Memoriál Jožka Pivka zahájila jeho dcéra Monika, ktorá prijala pozvanie a bola súčasťou tohto podujatia, Na záver celého podujatia spolu s primátorom Galanty pánom Petrom Paškom odovzdala ceny pre najlepších hráčov a družstvá.

dsc-0292

Po skončení sa všetci rozchádzali s pocitom príjemne stráveného dňa a víťazi s predstavou, že o rok svoje umiestnenie určite zopakujú.

dsc-0305

Výsledky jednotlivcov → Jednotlivci

Výsledky družstiev → Družstvá

Komentáre

Zatiaľ nebol pripojený žiadny komentár. Buďte prvý!

Pripojte váš komentár!

Môžete používat Texy! syntaxi.

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.